مسقطی وفادار

مختصری درباره ی برند حلوا مسقطی وفادار

شهرستان لارستان از شهرهای جنوبی استان فارس میباشد. این شهرستان دارای انواع سوغاتی هایی است که نشان دهنده ی اصالت و مهمان نوازی مردمان این منطقه از گذشته تا کنون بوده است. حلوا مسقطی یکی از انواع سوغاتی های ناب منطقه ی لارستان است که با طمع و رنگ و بوی خاص خود توجه زیادی را به خود معطوف کرده است.

تولیدی حلوا مسقطی وفادار که یکی از واحد های مجموعه ی بزرگ نام شیرینی نخل لارستان می باشد در سال 1388 فعالیت خود را در زمینه تولید و بسته بندی طلای شیرینی لارستان کهن آغاز نمود. هدف این مجموعه با توجه به بیش از سه دهه سابقه در حوزه ی خلیج فارس، پیشرفت و توسعه میراث پدری(حلوا مسقطی لاری وفادار) در ایران و جهان بوده است. بدین منظور شرکت مسقطی وفادار اصالت و تخصص در تولید و نوآوری و خلاقیت در بسته بندی ها و همچنین رعایت اصول بهداشتی را سر لوحه ی کار و فعالیت خود قرار داده تا با این کار علاوه بر تضمین کیفیت خود و جلب رضایت مشتریان گام موثری در جهت توسعه ی شبکه ی تامین خود بردارد.

برند مسقطی وفادار در طول سالهای متمادی فعالیت خود جهت حفظ اصالت طعم محصول، پخت حلوا مسقطی را به روش سنتی انجام می دهد سپس آن را در بسته بندی های متنوع به بازار وارد می کند تا در کنار اصیل بودن محصول به نوآوری و شکیل بودن بسته بندی های آن نیز توجه شده باشد.